Witamy na nowej stronie BarkerBille.

BarkerBille jest wynikiem połączenia Barker Fans A/S (dawne Barker Jørgensens Maskinfabrik) oraz B. Bille A/S. Połączenie zostało przeprowadzone w celu uzyskania synergii oraz zapewnienia naszym klientom najlepszych produktów i usług.

Obie firmy zostały nabyte przez Moldow A/S w 2015, były one partnerami biznesowymi od wielu lat więc fuzja była oczywistym wyborem.

“Serie produktów obu firm uzupełniają się wzajemnie zarówno w odniesieniu do segmentów przemysłu jak i typów wentylatorów w oparciu o wysoką jakośc, wydajność i niezawodność. Właściwie, wentylatory Barkera zostały zaprojektowane przez B. Bille w dawnych czasach, więc obie firmy współpracują ze sobą już od wielu lat I znają swoje produkty bardzo dobrze.” mówi K. Preben Hansen, Moldow Managing Director.

Były dyrektor B.Bille, Flemming Bille będzie osobą odpowiedzialną za codzienną działalność.

“To początek nowej ekscytującej ery dla naszej firmy z powodu fuzji, nowej nazwy oraz naszych nowych wentylatorów zaprojektowanych w oparciu o technologię 3D. Jest to rewolucyjna technologia, która będzie podstawą dla całego łańcucha dostaw oraz da nam możliwość zapewnienia klientom dokładnego modelu 3D produktu już na początku procesu produkcji. Nasi klienci którym zaoferowaliśmy nowe modele wentylatorów donoszą o dużych oszczędnościach i elastyczności którą zyskali. Od teraz chcemy zaoferować nowe modele wszystkim naszym klientom.” wyjaśnia Flemming Bille, General Manager.

Aby zaoferować nasze produkty klientom rynku europejskiego oraz azjatyckiego, właśnie otworzyliśmy nowe biuro w Chinach gdzie pracuje dwóch naszych pracowników.