BarkerBille

BarkerBille powstała w wyniku połączenia dawnych Barker Jørgensens Maskinfabrik A/S (Barker Fans A/S) oraz B. Bille A/S. Firma jest w 100% własnością Moldow A/S.

BarkerBille zajmuje się projektowaniem i produkcją wentylatorów przemysłowych już od ponad 50 lat. Dzięki połączeniu dwóch silnych firm produkcyjnych, możemy zaoferować to co najlepsze z Barker oraz Bille.

Nasze produkty projektowane są na 7000 godzin bezproblemowej pracy rocznie przez wiele lat! Dzięki naszej najnowszej technologii 3D, zapewniamy szybki i dokładny projekt oraz produkcję tak aby klient zawsze otrzymał najlepszy produkt.

Nasze produkty to głównie konstrukcje spawane ze stali konstrukcyjnej jak i nierdzewnej.

W ciągu ostatniej dekady uwaga skupiona została na zmniejszeniu poboru mocy wentylatorów. Z tego powodu stworzyliśmy nową serię o niskim poborze mocy – seria HN. Wirnik, wlot powietrza oraz obudowa zostały zaprojektowane w taki sposób aby aby uzyskać sprawność energetyczną rzędu około 92%.

Kolejnym ważnym aspektem środowiskowym jest redukcja hałasu wentylatorów przemysłowych. Z tego powodu opracowaliśmy linię produktów redukujących hałas, kabiny i tłumiki akustyczne, które produkowane są w oparciu o te same przemysłowe standardy co nasze wentylatory.

null

Jesteśmy bardziej niż szczęśliwi mogąc odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Zadzwoń do nas lub wyślij nam e-mail, będziemy gotowi aby Ci pomóc.

Dania i Chiny

BarkerBille jest firmą zarejestrowaną zarówno w Danii jak i w Chinach. Pod nazwą BarkerBille A/S w Danii oraz BarkerBille Fans Manufacturing (Ningbo) Co., Ltd. i BarkerBille Fans Trading (Ningbo) Co., Ltd w Chinach. Biura oraz zakłady produkcyjne mieszczące się w obu krajach pozwalają nam na szybką i precyzyjną dostawę gdziekolwiek jest to potrzebne.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym zakładzie w Chinach, zapraszamy do działu aktualności.

Dowiedz się więcej o historii BarkerBille

Historia firmy BarkerBille sięga wstecz do roku 1919. Dowiedz się więcej o historii firmy.